Fikral Tasarım Ajansı
Mükemmel Bir Deneyim!Fikral Tasarım Ajansı 2016 senesinden bu yana tasarım sektöründe aktif olarak rol oynayan bir firmadır. Grafik ve tasarımı yalnızca bir iş olarak değil aynı zamanda hobi olarak da değerlendirdiği için alınan siparişleri büyük bir mutlulukla hazırlamakta, her bir işe ayrı ayrı hassasiyet göstermektedir. Özellikle logo tasarımı gibi firmanın kurumsal kimliğini yansıtacak konularda asla özgünlükten taviz vermemektedir.

Bu ajansta tasarım hazır olduğu zaman müşteriye iletilip “Buyurun inceler misiniz?” denmez. İlk olarak ajans tasarımcı kimliğini bir kenara bırakır, müşteri kimliğine bürünerek tasarımı kendine sunar. Müşteri gibi düşünerek “Nasıl olmuş?” sorusunu cevaplar, kusur bulmaya çalışır. Bulunan kusurlar tek tek düzeltilir. Ardından beğenilen tasarım son bir kez tasarımcı gözüyle incelenir ve eğer varsa teknik hatalar, renk uyumsuzlukları gibi sorunlar ortadan kaldırılır.

Bu noktadan sonra geriye yalnızca hazırlanan tasarımı müşteriye sunup memnuniyet ifadeleriyle mutlu olmak kalmıştır. ????