Neden Fikral
Tasarım Ajansı?Merhaba. Bu makalemizde sizlere onlarca tasarım ajansı dururken neden Fikral Tasarım Ajansı‘nı tercih etmeniz gerektiği hakkında kısa ve özet bir takım bilgilendirmelerde bulunacağız.

Özenli Tasarım

Tasarımları sizin için değil kendimiz için hazırlıyormuş gibi en ufak detayına kadar özenerek hazırlıyoruz. İlk olarak verdiğiniz brieflere uygun şekilde tasarımı hazırlıyoruz, ardından tasarımcı pozisyonunu bir kenara bırakarak müşteri yerine geçiyor, tasarımı kendimize gösterip “Şurası olmamış, burası daha iyi olabilirdi.” gibi eleştiriler ile kendi kendimize revize ediyoruz. Nihayetinde “Tamamdır, bundan daha iyisi olamaz.” diyeceğimiz formata geldiği zaman tasarımları size sunuyoruz.

Aktif İletişim

İş detaylarını görüşmek, işin durumuyla ilgili bilgi almak veya aklınıza takılan her hangi bir konuda soru sormak istediğiniz zaman saatlerce, belki de günlerce yanıt beklemeyi unutun. Fikral Tasarım Ajansı olarak WhatsApp hattına yazdığınız mesajlara 10.00-20.00 saatleri arasında oldukça hızlı dönüş yapıyoruz.

Zamanında Teslimat

Firal Tasarım Ajansı için söz senettir. Bir iş hakkında “X süresi içerisinde teslim edeceğiz.” dediysek ya vaktinde teslim ederiz ya da söz verdiğimiz süreden daha erken teslim ederiz. Ne olursa olsun söz verilen süreden geç teslim etme mahcubiyetini yaşamak istemeyiz. Süreçle ilgili verdiğimiz sözlere sonuna kadar sadığız. Teslim süreci ve diğer konularda bize güvenebilirsiniz.

Tecrübe Dolu

Fikral Tasarım Ajansı olarak grafik ve tasarım sektöründe yıllardır aktif olarak rol oynamaktayız. Yaptığımız işin bilincindeyiz.